مُنَقَّش

وبلاگی منقش به روزهایم

مُنَقَّش

وبلاگی منقش به روزهایم

دردانه نوشت : امون از اونایی که میگن، شهیدتون چقدر گرفته؟
مُنَقَّش

مُنَقَّش ؛ یادبودی برای آینده
در فرستادن صلوات مشارکت کنید

صلوات

مطالب پیامکی
  • ۱۳ مهر ۹۴ , ۱۳:۰۲
    راه
  • درباره نویسنده :

 شخصی‌ست دو پا و دو دست که می‌نویسد از آنچه که میخواهد!

جزئی‌تر این است که محصل است! جزئی‌ترهایِ دیگر را در پست‌ها بیابید ...

  • درباره وبلاگ :

1-این وبلاگ ؛ اولین و آخرین وبلاگِ اینجانب است ؛ که قرار بر این است که تا به آنجا که شرکت بیان یاری کند ولو تا پایانِ عمر ، همراهم باشد! هرگز حذف نخواهد شد (مگر اینکه شرکت بیان زحمتِ حذفش را مانند بلاگفا بِکِشد!) اما اگر تعطیل شود ، دیگر دایر هم نمی‌شود!

2-اینجا سعی بر این است که کمتر روزمرگی‌ها نوشته شوند و یا از نوشتنِ مسائلِ پیش و پا افتاده جلوگیری شود ولی باز هم روزانه‌نویسی‌ها همیشه بیشتر می‌شوند ...

3-گاهاً و به ندرت مطالبی رمزدار است ؛ که اگر در عنوانش نوشته شده باشد :‌"رمز ثابت" ، رمز به همه داده می‌شود اما اگر در عنوان ،‌ "1+" را دیدید درخواستِ رمز نکنید!

 4-در هرجایی اگر نقد ، پند ، اندرز و یا پیشنهاد و راهبردی داشتید با صراحت کلام اما با حفظ شخصیتِ خودتان بیان کنید ... واضح است که نقد و اشکال‌تراشی از مطالبی که حاویِ خاطرات و روز نوشت‌ها هستند، پذیرفته نیست!

5-اکثر اوقات کامنت‌ها پاسخ داده می‌شوند! اما اگر کامنتی بدونِ پاسخ تایید شد ، نشانه‌ی بی احترامی نیست! فرض را بر "نیافتنِ پاسخِ مناسب" بگذارید ... در پست‌هایی که نحوه نمایشِ نظرات ، بدونِ تایید ، تعیین میشود ، احتمال بی‌پاسخ ماندنِ کامنت‌ها بیشتر است!

6-از گذاشتنِ نظراتی همچون : "+++" ،‌ "@" ،‌ "وبلاگ خوبی داری، به وبلاگم سر بزن" ،‌ "لینک شدی ، لینکم کن" و از این قبیل نظرات، بپرهیزید که بی‌تعارف به بخشِ‌ "هرزنامه" هدایت می‌شوند ...

::::::::::::::::::::::::::::::

در نهایت ، بدونِ توقع بخوانید تا بدونِ توقع خوانده شوید ...

 

آی دی اینستاگرام : moradi137952

up